Ігри Super Mario

Super Mario Bros 3 : Mario ForeverSuper Mario Bros 3: Mario Forever — безкоштовний ремейк класичної ніндендовської гри про знаменитого на весь світ водопровідника Маріо. Гравцю доведеться ще раз зануритися в простий, але захоплюючий світ цієї гри та пройти безліч вдосконалених рівнів – від подорожей по хмарах до зловісних, наповнених гарячою лавою печер.

Super Mario Bros. XSuper Mario Bros. X — ігровий проект від фанів знаменитої серії ігор, в якому використані персонажі, сюжетні лінії та інші особливості з ігор Super Mario Bros. 1, 2, 3 та Super Mario World. Ремейк містить понад 50 рівнів (включаючи бонусні та додаткові), тому захопленому гравцеві нудьгувати не доведеться.

Mario RemixВ фан-збірку Mario Remix входить три простенькі на вигляд (але не дуже прості для проходження) гри з одним головним героєм — всесвітньовідомим сантехніком Mario. Перша з цих ігор нагадує перші ігри серії SuperMario від компанії Nintendo, друга — битва з різноманітними босами, а третя — класична космічна стрілялка.

Super Mario Brothers FlashГрайте за Маріо або Луїджі в цій блискучій флеш-версії класичної гри Super Mario Bros. На додаток до стандартної серії ігрових рівнів, Super Mario Flash також містить чудовий редактор, який можна використовувати для створення власних рівнів Super Mario. Допоможіть братам Маріо дослідити їхній дивний світ!