Super Mario Bros. X 1.3

Super Mario Bros. X — ігровий проект від фанів знаменитої серії ігор, в якому використані персонажі, сюжетні лінії та інші особливості з ігор Super Mario 1, 2, 3 та Super Mario World. Ремейк містить більш ніж 50 рівнів (включаючи бонусні та додаткові), тому нудьгувати не доведеться.

Super Mario Bros. X

Грати можна від імені обох знаменитих братів (Маріо та Луіджі) при чому як за кожного окремо, так і в «кооперативному» режимі (тобто вдвох). У другому випадку, в залежності від того на скільки брати відриваються в проходженні гри один від одного, вікно гри буде розділятися на дві частини, або (якщо вони будуть поряд) об’єднуватися в одне.

Super Mario X

Для тих, кому 50 рівнів буде не досить, в грі передбачений потужний редактор, за допомогою якого можна створити будь-які, обмежені лише фантазією гравця, рівні. А редагування в режимі реального часу дозволяє змінювати рівень навіть під час його проходження! Для створення персональних рівнів можна використовувати елементи (блоки, тло, персонажі, музичний супровід, вороги…) з усіх названих вище ігор.

До системних вимог Super Mario Bros. X невибагливий. Він піде на всіх версіях Windows, включаючи Vista та 7. Розмір архіву — близько 44 MB. Після завантаження розпакуйте файли в якусь папку на вашому комп’ютері та запустіть файл smbx.exe. Для встановлення додаткових рівнів просто розархівуйте їх в папку worlds.

Завантажити Super Mario Bros. X (35.14 MB).
Додаток «The Princess Cliche» (5.96 MB).
Додаток «The Great Castle Adventure» (1.85 MB).
Додаток «The Invasion» (600 KB).