Super Mario Bros 3: Mario Forever 5.9

Super Mario Bros 3: Mario Forever — безкоштовний ремейк класичної ніндендовської гри про знаменитого на весь світ водопровідника. Вам доведеться ще раз зануритися в простий, але захоплюючий світ цієї гри і пройти безліч вдосконалених рівнів – від подорожей по хмарах до наповнених гарячою лавою печер.

Super Mario Bros 3:  Mario Forever.

Графіка Super Mario Forever трохи відрізняється від оригінальної (сучасніша), але це не заважає грі, а швидше навпаки. Звук у Super Mario Forever також оновлений, і не набридає на протязі довгого часу, тим більше, що музичних тим достатньо (є навіть декілька додаткових).

Ігровий процес як і в класичному СуперМаріо простий – Маріо повинен пройти різні світи збираючи по дорозі золоті монетки і по можливості уникаючи близького контакту зі своїми одвічними ворогами – грибами, черепахами, совами і т. д.

Mario Forever

Гра складається з 3 світів, кожен з яких містить кілька рівнів, які в свою чергу містять кілька підрівнів. Рівні закінчуються сутичкою з «босом». Маріо може знищувати супротивників, стрибаючи на них зверху або стріляючи (у «вогняному» стані).

Керування за замовчуванням:

— Вперед/назад — стрілки клавіатури.
— Присісти— стрілка вниз.
— Підстрибнути— Z.
— Стріляти — X.
— Бігти — затиснути X.
— Пауза — P.

Приклад швидкого проходження першого світу в Mario Forever:

Увага:

Інсталятор гри Super Mario Bros 3: Mario Forever встановлює за замовчуванням нікому не потрібну панель інструментів.

Панель поиска Mario Forever

Якщо вона вам непотрібна відключіть цю опцію. Якщо ви все ж встановили її, то потім її можна видалити стандартними засобами Windows.

Завантажити Super Mario Bros 3: Mario Forever (18.61 MB).